TÁTO PONUKA PRÁCE JE ARCHIVOVANÁ.

Maliar (1800€ netto + ubytovanie)

  • ZÁKLADNÁ MZDA: 1800€ netto + hradené ubytovanie
  • TERMÍN NÁSTUPU: Priebežne
  • POČET VOĽNÝCH MIEST: 5

Momentálne hľadáme Maliarov (Gießen)

Vaša náplň práce :
– maľovanie interiérov a exteriérov
– natieranie fasád a vonkajších plôch stien
– príprava pre striekanie a maľovanie stien
– čistenie a odmasťovanie plôch
– práca podľa požiadaviek zamestnávateľa

Čo ponúkame :
– práca na nemeckú pracovnú zmluvu na HPP na dobu neurčitú
– plat od 1800€ netto(168 hod.) + hradené ubytovanie od našej spoločnosti
– preplácané nadčasy podľa nemeckého zákonníka práce (25% 50% 100%)
– 200€ nástupný bonus už po 2 mesiacoch zamestnania
– možnosť čerpana záloh
-od 24 do 30 dní Platenej Dovolenky
-Dovolenkový a Vianočný príplatok
– počas celej doby zamestnania pomoc od nášho Recruitera

Čo požadujeme :
– vyučený v odbore alebo min.2 ročná prax na podobnej pozícii
– chuť pracovať v Nemecku dlhodobo
– nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni t.j. od B1
– vodičské oprávnenie B ako aj vlastné auto

Ak máte záujem o prácu Maliara tak nás kontaktujte na slovensko@aba.ag alebo na tel. Č. +49 661 9028930 resp. +421 951 157 402

Táto ponuka práce bola archivovaná. Prezrite si ostatné ponuky spoločnosti