TÁTO PONUKA PRÁCE JE ARCHIVOVANÁ.

Montér Plastových okien

  • ZÁKLADNÁ MZDA: 1800 netto
  • TERMÍN NÁSTUPU: Priebežne
  • POČET VOĽNÝCH MIEST: 5

Ponuka Práce Pre Montérov Plastových okien:.

Vaša náplň práce bude:
– prípravné práce pri montáži plastových okien a dverí
– renovačné práce-výmena starých okien za nové
– práca s profilmi okien a dverí a ich správna inštalácia
– vkladanie rúčok a pántov do okien a práca s tým spojená
– práca na montážach

Čo ponúkame:
-dlhodobú a stabilnú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu na HPP na dobu neurčitú
-plat 10,45€ brutto/H + 3,23€ netto/hod príplatok
-vianočný príplatok ako aj príplatok na dovolenku
-nástupný bonus 200 eur už po 2 mesiacoch zamestnania
-zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou alebo príspevok na vlastné ubytovanie
-práca na plný úväzok PO-PIA, je aj možnosť pracovať nadčasy
-možnosť čerpania záloh
-základné ochranne a pracovné oblečenie poskytneme
-pomoc s vybavovaní všetkých dokumentov

Čo požadujeme:

Komunikatívna nemčina(A2-B1),vyučený v odbore stolár alebo prax v na montáži okien aspoň 2 roky , chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo , vodičský preukaz , vlastné auto je výhodou , ale nie podmienkou

Ak máte záujem pracovať ako Stolár, Montér okien a dverí alebo iba pomocník v drevovýrobe tak nás kontaktujte zaslaním Vášho životopisu na slovensko@aba.ag alebo nás kontaktujte na +49 661 9028930 alebo +421 951157402

Táto ponuka práce bola archivovaná. Prezrite si ostatné ponuky spoločnosti