TÁTO PONUKA PRÁCE JE ARCHIVOVANÁ.

Operátor výroby

  • ZÁKLADNÁ MZDA: 800€
  • TERMÍN NÁSTUPU: ASAP
  • POČET VOĽNÝCH MIEST: 10

Náplň práce:

– montážny pracovník uskutočňuje výrobné operácie na svojom pracovnom úseku v 3 zmennej prevádzke
– podieľa sa na montovaní, skladaní, spájaní jednotlivých komponentov pre auomobilovú výrobu
– vykonáva drobné údržbové práce
– podiela sa na neustálom zlepšovaní pracovného procesu
– dodržiava pracovné a bezpečnostné pokyny

Požiadavky na uchádzača:

– prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou
– skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou
– spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Ponúkaný plat je 800€ + bonusy a príplatky:

– osobné ohodnotenie za výkon
– nočný príplatok -1,60 €/hod.
– príplatky – sobota 1,40€/h
– príplatky – nedeľa 1,50€/h
– nadčasové príplatky sobota – 25 %
– nadčasové príplatky – nedeľa 40 %
– možná mzda od 860€ bez nadčasov
– ubytovanie prvý mesiac zdarma

Termín nástupu je ihneď.

Táto ponuka práce bola archivovaná. Prezrite si ostatné ponuky spoločnosti