TÁTO PONUKA PRÁCE JE ARCHIVOVANÁ.

Záhradník/čka, predavač/čka v záhradnom centre

  • ZÁKLADNÁ MZDA: dohodou
  • TERMÍN NÁSTUPU: dohodou

Náplň práce:

  • starostlivosť o kvetinové záhony, trávniky, stromy a kry v záhradách, parkoch,
  • okopávanie a hnojenie pôdy, vytrhávanie buriny,
  • vysádzanie a zavlažovanie okrasných rastlín, krov, stromov a živých plotov,
  • vysievanie, zavlažovanie a kosenie trávnikov,
  • ochrana vegetácie pred škodcami a chorobami pomocou chemických prípravkov,
  • práca so záhradnou technikou

Požiadavky na uchádzača:

  • vedomosti v oblasti rozpoznávania rastlín,
  • estetické cítenie,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • pozitívny vzťah k práci,
  • časová flexibilita,
  • vodičské oprávnenie sk. B,
  • Microsoft Excel – elementárna úroveň
  • Microsoft Outlook – elementárna úroveň

Ponúkané výhody:

  • perspektívne zázemie v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou
    tradíciou,
  • tvorivý a dynamický kolektív,
  • osobný rozvoj,
  • zamestnanecké zľavy
Táto ponuka práce bola archivovaná. Prezrite si ostatné ponuky spoločnosti