TÁTO PONUKA PRÁCE JE ARCHIVOVANÁ.

Záhradný architekt, zástupca vedúceho realizačného tímu sadových úprav

  • ZÁKLADNÁ MZDA: dohodou
  • TERMÍN NÁSTUPU: dohodou

Náplň práce:

  • oboznamovanie sa s požiadavkami a očakávaniami klientov,  vykonávanie  obhliadok terénu budúcich stavieb
  • vyhotovovanie štúdii a projektov sadových úprav
  • vyhotovovanie rozpočtov stavieb sadových úprav
  • technické a materiálne zabezpečenie realizácie stavieb sadových úprav
  • vedenie technickej agendy, skladového hospodárstva, ….
  • vykonávanie stavebného dozoru nad celkovou realizáciou projektu, vrátane samotnej manuálnej realizácie stavby

Požiadavky na uchádzača:

  • prax v odbore min. 2 roky
  • odbornosť
  • tvorivosť
  • estetické cítenie
  • vysoké pracovné nasadenie
  • vodičské oprávnenie sk. B
  • Microsoft Word – pokročilá
  • Microsoft Excel – pokročilá
  • Adobe Photoshop – pokročilá
  • AutoCAD – pokročilá

Ponúkané výhody:

  • perspektívne zázemie v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou
      tradíciou
  • tvorivý a dynamický kolektív
  • sobný rozvoj
  • notebook
  • mobilný telefón
  • zamestnanecké zľavy
Táto ponuka práce bola archivovaná. Prezrite si ostatné ponuky spoločnosti